Tři bulíci z množky (březen 2021)

Fenka Cloue bezprostředně po převozu do bezpečí

Ufff to byl ale náročný týden! Ovšem do kolonky Zachránění buldové si můžeme napsat hned tři kousky! ♥
Zasahovali jsme v Pelhřimově – poté, co na Bazoši vyšel inzerát – takový bílý buličí chudák na prodej za 2 tisíce. Chci opravdu MOC poděkovat Michalovi Rozsypalovi, že nelenil, s majiteli se spojil, vše domluvil (dokonce i to, že za psa nic chtít nebudou!), a hned tam ještě s další dobrou duší – Honzou Schejbalem – zajeli. A místo jednoho psa tam našli hned TŘI CHUDÁKY (nemluvě o podmínkách, v nichž žili)!!!

 

Michal s majiteli domluvil, že se ujmeme všech tří (opravdu je tam nešlo nechat), ale převézt mohli jen dvě fenky, bílý pes Max s nimi v autě nevydržel ani vteřinu 🙁 

Jan Schejbal se ihned ujal trikolorní fenky Agnes, Michal k sobě vzal zrzku Cloue. A nastal závod s časem – museli jsme co nejdřív odvézt do bezpečí i Maxe. A opět jste nás nezklamali – během chvilky jsme měli ochotnou Leonu Všetečkovou – řidičku s autem, a Davida (Dawe Vlčák), který Maxíka vzal do dočasky (více o Maxíkovi zde).
Agnes zůstává u Honzy, Cloue naša svůj trvalý domov u Jany Vosické. Maxík je na tom chudák nejhůř – je nesmírně vystresovaný, všeho se strašně bojí… tak zatím zůstává u Davida (zítra se na něj jedu podívat a dovezu mu nějaké potřeby).

O Agnes mi Honza napsal: „Je vostrá. Uznává jen mě. Na ostatní vrčí. Potřebuje čas. Den ode dne se zlepšuje. Chce pracovat. Je poslušná.“ Takže držíme palce!

Cloue odjíždí s Janou do nového domova

A hlavně MOC DĚKUJEME všem zúčastněním za pomoc v pravou chvíli ♥♥♥ Bez vás bychom tak účinně nemohli pomáhat. Jste skvělí!

Smutný dovětek: Cloue bohužel zemřela za pár týdnů - po nezdařené operaci (kastraci) :(