Reakce čtenářů

Moc děkujeme za všechny vaše milé až hřejivé vzkazy 🙂 Tady se s dovolením pochlubíme aspoň některými:

Opět řvu smíchy ??? syn už přečetl též celou knížku, a teď si ji zařadil do školy do čtenářského deníku jako „Knihu mého srdce“. Při prezentaci ve škole měl obrovský úspěch!!! Doufáme, že bude další díl. Markéta F. 

Kniha právě dorazila a už se těším jak k ní sednu. Jen mám obavu, že ji přečtu jedním dechem, a co budu číst dál? 🙂 Už aby bulíček psal pokračování… Jana a bulíček Hery

Pecka  ešte teraz sa rehocem, to budem čítať dokola, keď ma niekto naserie, na odreagovanie Michaela a Ady, Bratislava

Už mám a je supeeer!  Jana B.

Zdravím Brena a rodinku, moc jsem Vám chtěla poděkovat za knížku, je opravdu úžasná a měla jsem ji na jeden nádech přečtenou a neuvěřitelně jsem se při ní nasmála. 

Obraz od Daniely K.

A protože občas maluji a i ráda pomáhám zvířatům, tak jsem namalovala obraz s bulíkem. Chtěla jsem se Vás tedy zeptat jestli byste tento obraz nepřijali jako dar? Buď si ho můžete nechat, anebo prodat a výtěžek dát na pomoc bulíkům v nouzi. Jen bych Vás chtěla upozornit že nejsem žádná umělkyně, jen člověk co má moc zájmů a neví, čemu se věnovat dříve. 
PS.: Jen tak dál Brene drž se a byla bych moc nadšená z další knížky, tahle jde okamžitě na výstavku knížek v obýváku. Bulíci bulíkům  Daniela Kačerová

VZKAZ DANIELE OD BRENA: Normálně jsem jako dost vostrej týpek, jen tak nic mě nerozhází, ale teď jsem dojatej jak naondulovaná pudlice. Vážně, fakt. Rozhodl jsem se, že až bude nějaký klabatý kamarád v tísni nechám tenhle srdcovej obrázek vydražit ať udělá radost dál. Do té doby bude mít u nás čestné místo.